BtcTurk Dash ve EOS alım satımı için start verdi.

Türkiyenin en büyük kripto para alım satım platformlarından biri olan BtcTurk kurulduğu tarihten beri popüler bir çok kripto para birimini kullanıcılarının alım satımı için listeledi. Şimdi ise bu kripto para birimlerine EOS ve Dash da eklendi.

700 binden fazla kullanıcısı olan BtcTurk, 18 Aralık’ta yayımladığı bir bildiride EOS ve Dash için alım satım işlemlerinin listelendiğini ve 2020 yılında “yenilik” parolası ile yollarına devam edeceklerini söyledi.

Kolay kullanım için de çalışmaları olduğunu bildiren kripto para borsası 2020 yılı içerisinde birkaç kolay adımla Bitcoin satın alınabileceğini belirtti. Kullanıcıların isteklerine göre sistemlerini sürekli yenileyeceklerini de eklediler.

Gelecek 2020 içinde mottomuz “yenilik”

BtcTurk temsilcileri 2020 yılı içerisinde kendilerini daha hızlı yenileyecek bir sistem oluşturduklarını ve kullanıcıları için bir çok kolaylık sağlayacaklarını söyledi. Ayrıca dünyanın dördüncü kripto para borsası olduklarını 2019 yılı içinde ulaşmak istedikleri hedefleri gerçekleştirdiklerini ve 2020 için hedeflerinin yüksek olduğunu belirttiler.

Firma ayrıca profesyonel kullanıcıları için yeni bir sistem geliştirdi. BtcTurk Pro adlı yeni platform dijital mevduatlar için sistemin daha etkili kullanılabilmesini sağlıyor.

Ayrıca yeni bir reklam politikası izleyen BtcTurk Türkiyenin Süper lig takımlarından Yeni Malatyaspor futbol klübüne de isim sponsoru oldu.

BtcTurk kripto para borsasından şu anda aktif olarak Bitcoin, Ethereum, EOS, Dash, Litecoin, Tether, Ripple, Stellar, ve NEO alım satımı yapabilirsiniz.

Ayrıca BtcTurk CEO’su Özgür Güneri şu açıklamalarda bulundu;
“ Bu yılın son günlerinde güvenli ve kullanıcı dostu yeni ödeme yöntemi EOS ve Dash’i BtcTurk Pro’ya ekledik. 2019 yılını birçok hedefe ulaştığımız bir yıl olarak geride bırakıyoruz. 2020 yılında yeniliklere ve gelişmelere devam edeceğiz. 2020 hedeflerimiz için şunları söyleyebilirim. Yeni yılda da gelişmeye ve yeni para birimleri eklemeye devam edeceğiz. Yeni bir arayüz ekleme konusunda çalışmalarımız sürüyor. En yakın zamanda yeni arayüzü sistemimize entegre edeceğiz.

Bir cevap yazın