Binance US ENJ ve ICX’i sisteme ekledi.

Binance şirketinin Amerika kolu olan Binance US kullanıcıları için sürekli yenilikler sunuyor. Yalnızca birkaç ay önce açılan Binance US şimdiden çok yüksek pazar hacmine ulaştı .

Dün bir açıklama yapan Binance US 18 farklı altcoin için listeleme yapacağını belirtmişti. Bu kararı aldıktan çok kısa bir süre sonra Binance US web sitesinde ENJ ve ICX’i listeledi. Kullanıcılar ise Binance US’nin bu hizmeti sağladığı için çok memnun olduğunu belirtti.

Dünya pazarında günlük hacim olarak ikinci sırada yer alan Binance büyümeye devam ediyor. Binance US açıldığı zamanlarda yayınladığı bir altcoin listesi vardı. Bu listede belirttiği birçok altcoin’i listeledi. En son yayınladığı listede ise 18 altcoin bulunmakta. Şimdilik bu listeden 2 adet şanslı coin’i listeleyen Binance US gelecekte de bu 18 coinin bir çoğunu listeleyecek gibi gözüküyor.

Binance US’de Listelenen ENJ ve ICX yapılan bu listelemenin de etkisiyle gün içerisinde değer kazandı. ENJ %8 değer kazanarak 0,0853 dolardan işlem görürken ICX ise %4 artış göstererek 0,1311 dolardan alıcı buldu.

Bir cevap yazın