Bitcoin artacak mı ? Bitcoin için boğa dönemi başlıyor.

‘Bitcoin İçin Boğa dönemi’ – Çin Kripto Para Birimini Yasaklama Planlarını değiştirdi.

Bitcoin (BTC) madenciliği Çin’de yeniden hayat bulacak. Devlet tarafından yasaklanacağı söylentileri yalanlandı. Yetkililer yenilikleri resmi belgelerle doğruladı. Blockstream STK Samson Mow ve diğerleri tarafından 6 Kasım’da belirtildiği gibi, madencilik artık Pekin’in istenmeyen sektörler listesinde yer almıyor.

“Bitcoin için boğa dönemi”
Değişiklik, 2020’nin başından itibaren yürürlüğe girecek. Çin’in Endüstriyel Yapı Düzeltme Rehberliği Kataloğunun yeni bir baskısıyla geldi.

“Çin’in Ulusal Kalkınma ve Reform Komisyonu, kripto para madenciliğini ortadan kaldırmak istedikleri endüstriler listesinden çıkardı. # Bitcoin için Boğa dönemi, ”Mow yorum yaptı.

Haber, Çin’deki Bitcoin’le ilgili faaliyetler için nadir bir nimet olarak belirlendi.

BTC pazarları sakin
Blockchain teknolojisinin cumhurbaşkanı Xi Jinping’den onaylanması BTC / USD’de çarpıcı bir artışla aynı zamana denk geldi, ardından yerel medya kriptoyu destekleyici olarak yorumları yanlış yorumlamaya başladı.

Ancak en son duyuru sonrasında Bitcoin pazarlarında çok az değişiklik olduğu ortaya çıktı.

Madencilik uzun zamandır Çin’de karlı bir endüstri kurdu; ucuz elektrik, büyük katılımcıların hala orada oturduğu anlamına geliyor. En büyük Bitcoin maden kulesi üreticilerinden biri olan Canaan Creative’in bu ayın sonunda 400 milyon dolarlık ilk halka arz edileceği duyuruldu.

Bir cevap yazın